Klacht: opzegging lukt niet

pocahontas_a_581 op 28 mei 2013 over lexamore.nl in de categorie Datingsites, klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 28 mei 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste pocahontas_a_581, uit uw bericht maak ik op dat u de automatische verlenging van uw VIP Membership wilt laten annuleren, en het profiel op de Lexamore website verwijderd wilt zien. Aan de hand van de door u opgegeven gegevens, heb...

Categorie Datingsites
Status Opgelost
Datum 28 mei 2013

Een gebruiker van lexamore.nl heeft moeite met het opzeggen van zijn automatische verlenging en het verwijderen van zijn profiel. Hij verzoekt om ervoor te zorgen dat er geen gegevens van hem meer zichtbaar zijn op de site. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

ik wil mijn automatisch verlenging en profiel verwijderen!
en wil absoluut geen gegevens van mij meer in de site lexamore.nl zichtbaar houden!

Gewenste Oplossing:

verwijderen mijnprofiel(acount) en verlenging van automatisch inschrijving. Hier heb ik echt nooit voor gegkozen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door lexamore.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat lexamore.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

lexamore.nl

Heeft op 28 mei 2013 om 15:02 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste pocahontas_a_581,

uit uw bericht maak ik op dat u de automatische verlenging van uw VIP Membership wilt laten annuleren, en het profiel op de Lexamore website verwijderd wilt zien.

Aan de hand van de door u opgegeven gegevens, heb ik uw profiel kunnen achterhalen op de Lexamore website. Ik zie dat u op 28-03-2013 heeft gekozen voor een 1 jaar VIP Membership met een betaling in drie termijnen van ieder 76 euro. Vandaag 28-05-2013 heeft de laatste termijnbetaling van 76 euro plaatsgevonden, waardoor u nu het resterende membership toegekend heeft gekregen. Dit betekent dat u nu tot 28-03-2014 gebruik kunt maken van de betaalde diensten op de Lexamore website.

Ik heb op uw verzoek de automatische verlenging voor u geannuleerd, zodat er na 28-03-2014 geen afschrijvingen meer zullen plaatsvinden.

Het zou zonde zijn als u nu na betaling van 228 euro en pas 2 maanden gebruik te hebben gemaakt, uw profiel van de website verwijderd. Ik wil die keus na bovenstaande uitleg, dan ook graag bij uzelf neerleggen.

Indien u toch uw profiel volledig wilt verwijderen gaat u via "Uw account" naar "Accountgegevens". Onderaan de pagina vindt u de link "Nu uitschrijven".

Ook hier zal ter bevestiging gevraagd worden om uw gebruikersnaam en wachtwoord.

Door deze handeling verwijdert u uw profiel definitief. Dit is onomkeerbaar.

- U verliest uw Lexamore.nl profiel.
- Uw gegevens (advertentie, foto's, profiel, contacten, berichten, etc.) worden definitief verwijderd.
- Uw persoonlijkheidsrapporten die voor u gemaakt zijn worden verwijderd.

Het kan maximaal 24 uur duren voordat uw profiel definitief van onze site is verwijderd. U ontvangt hiervan een e-mail ter bevestiging op uw e-mail account.

Ik hoop u zo voldoende te hebben geïnformeerd. Mocht u nog andere vragen of opmerkingen hebben dan kunt u contact opnemen met ons Customer Care Team via de "Help" link onderaan de Lexamore website. Hier klikt u op een willekeurige categorie, een willekeurige vraag en vervolgens scrolt u naar beneden en klikt u op de link "Stel een vraag" om een bericht te sturen. Gelieve in dit bericht uw gegevens te vermelden waarmee u zich bij ons geregistreerd heeft. U zult dan binnen 48 uur een antwoord ontvangen op uw bericht.

Met vriendelijke groet,

Christine van het Lexamore Team

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van lexamore.nl beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM