Klacht: oplichting met geknipte telefoonopname

pizdun op 07 september 2025 over Ondernemers Catalogus in de categorie Informatietechnologie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 7 september 2025

Een klant heeft een klacht ingediend over Ondernemers Catalogus na een telefoongesprek op 14 augustus 2025, waarin hij zich misleid voelde door een medewerkster. Hij beweert dat hem werd verteld dat hij een gratis advertentie had, die hij moest verlengen of afzeggen, terwijl hij nooit toestemming had gegeven voor een advertentie en enkel het gesprek wilde beëindigen. De klant voelt zich opgelicht door de gang van zaken en de opname van het gesprek.

Mijn Klacht:

k heb op 14-08-2025 een telefoontje ontvangen van Ondernemers Catalogus waarin ik door een medewerkster in grove wijze misleid werd en mij blijkbaar een advertentie in hun catalogus aangesmeerd werd.

Ik begin van het telefoongesprek werd verteld dat er in het eerste jaar naar openen van een nieuw bedrijf een gratis advertentie in uw catalogus geplaatst werd en gevraagd of ik deze wilde verlengen of afzeggen. Ik zei dat ik tot niets toestemming had gegeven en geen advertentie of wat dan ook van uw bedrijf nodig had. Daarnaar ging het om het bevestigen van de afzegging en of ik wilde instemmen dat het gesprek verder werd opgenomen. Ik zei ja en ging in mijn gevoel door met het afzeggen van een mogelijk dure advertentie. Ik had nooit gezegd een advertentie te willen. In het verdere gesprek werd zeer onduidelijk, soms warrig en niet achterhaalbaar gesproken en ik op deze wijze misleid om toe te zeggen op een advertentie van EUR 550ex btw. De geluidsopname is ogenschijnlijk geknipt en geplakt!

Ik ging 100% ervan uit de afzegging te bevestigen, van iets waar ik nooit om gevraagd had nota bene.

Op 21. Augustus 2025 kreeg ik dus een factuur van uw over EUR 550 ex btw, wat ik onmiddellijk aan de fraudehelpdesk heb gemeld.

Gewenste Oplossing:

Met het terugtrekken van de factuur en het juridisch achtervolgen van het (fraude) bedrijf Ondernemers Catalogus op de Cruiquiuskade 251 te Amsterdam

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Ondernemers Catalogus
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ondernemers Catalogus

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ondernemers Catalogus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door pizdun
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM