Klacht: accu problemen opel crossland

drlove op 22 mei 2023 over Opel in de categorie Automerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Opel
Categorie Automerken
Status Open
Datum 22 mei 2023

Een Opel Crossland-eigenaar meldt aanhoudende problemen met het starten van zijn leaseauto, die sinds de aankoop op 17 december 2021 optreden. Na meerdere keren contact met Leaseplan en een bezoek aan verschillende garages, werd vastgesteld dat de accu bijna leeg was, maar na opladen bleek het probleem zich opnieuw voor te doen. De eigenaar is gefrustreerd over de gebrekkige oplossingen en de herhaalde accu-problemen.

Mijn Klacht:

Hallo, ik heb sinds 17 december 2021`een nieuwe opel crossland. Dit is een leaseauto via Leaseplan. Ik heb de auto gehaald bij voorheen orange motors in Schiedam. Ik heb sinds het begin al problemen met opstarten dus gewoon niet willen starten, pas na een minuut of 20 ineens wel starten. Ik heb na 3 keer leaseplan gebeld om een afspraak te maken voor dit probleem. De auto is opgehaald door vakgarage DT Service in De Lier. Die hadden geconstateerd dat de accu bijna leeg was. Op mijn vraag of dit normaal was hadden ze geen goed antwoord. Ze vertelden dat ze de accu gingen opladen en als het weer gebeurde de dealer er een nieuwe accu in moest zetten. Na 5 dagen was de accu weer leeg(tot mijn grote woede). Had de ANWB gebeld en die heeft me geholpen om bij garageLouwman te komen. Ik heb daar tot 1400 gestaan omdat mijn vervangende auto van ver moest komen. Dit bleek eenCitroen c3 te zijn .Ik was niet blij met deze auto want mijn rug vond het niet fijn. Na 2 weken kon ik mijn Crossland halen omdat Louwman vertelde dat de opel Crossland was gemaakt. Heb de zaterdag en zondag mee gereden en toen stond de opel alweer stil. U begrijpt dat ik alles stijf hebt gevloekt en dat mijn vertrouwen in OPEL en Louwman momenteel heel erg diep gezakt is. Dit heeft me nu al 2 vrije dagen gekost plus heel veel woede en ergernis. Ik heb gewoon het idee dat ik in de maling wordt genomen. Ik heb nu een Volvo XC 90 als vervangende auto gekregen en dit bevalt erg goed. Ik werd afgelopen dinsdag gebeld door garage Louwman met de vraag wat het probleem was met mijn Crossland.De auto startte probleemloos vertelden ze mij. Ik heb het voor de zoveelste keer uitgelegd want ik vond hun verhaal erg ongeloofwaardig.Heb de dag erna(woensdag) met leaseplan gebeld over de gang van zaken ik bedoel ik betaal 430 euro per maand voor saus, om in een citroen c3 te mogen rijden. Leaseplan had contact gehad met Louwman. Louwman had tegen leaseplan verteld dat ze nog geen tijd hadden gehad om naar mijn Crossland te kijken terwijl ze mij hadden opgebeld met de vraag wat er mankeerde aan de crossland. Dit is erg tegenstrijdig toch. Leaseplan had me uitgelegd dat het nog in de garantie periode valt en dat Louwman voor vervangend vervoer moet zorgen. Ik werd woensdag gebeld door Louwman met het verzoek om de Volvo XC 90 om te ruilen met een opel. Alleen op mijn vraag of ik een vergelijkbare auto zou krijgen kreeg ik als antwoord dat het een Corsa of een Astra zou worden. U begrijpt dat ik hier NIET akkoord mee ga….

ik wacht het wel weer af
`

Gewenste Oplossing:

accuprobleem (liefst de auto vervangen)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Opel

Alle klachten die gemeld zijn door drlove
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM