Mijn Klacht:
Mijn vriendin is in september bevallen van onze dochter. Uiteraard hartstikke blij mee. Wij hadden daarom bedklossen bij Vegro gehuurd ivm in en uitstappen van het bed. Dit was netjes geleverd niks aan de hand. Na de bevalling heeft mijn vriendin nog behoorlijk wat naweeen gehad van de bevalling. Denk hierbij aan bekkeninstabiliteit en dergelijke. Hierom hebben we de klossen zo lang mogelijk laten staan aangezien dit wel fijner was voor haar. Naarmate de datum kwam dat de klossen ingeleverd moesten worden, werd onze dochter ziek. Van huisarts naar ziekenhuis en weer terug is het een behoorlijke rollercoaster. Op dit moment ligt mijn dochter nog altijd in het ziekenhuis. Zoals je wel kunt bedenken is dan het laatste waar je aan denkt,,, de klossen moeten nog worden ingeleverd. Dag in dag uit ben je met je dochter bezig en hoop je dat ze beter wordt. Inmiddels hebben wij een brief gekregen met een factuur van €155 euro voor het te laat inleveren van de klossen……….. Alsof we daar op dit moment mee bezig zijn. Dus ik het verhaal uitgelegd aan Vegro, het antwoord was we hebben jullie eraan herinnerd dus geen coulance. Ik nogmaals het verhaal uitgelegd en dat ik echt wel bereid ben om wat te betalen, maar 155 euro vind ik gezien de omstandigheden onredelijk. Het antwoord hierop was: de kosten lopen inderdaad op. Helaas is er geen coulance.
Nou sorry hoor, maar is er nog ergens een beetje sprake van empathie? Ik werk mijzelf uit de naad om alles rond te breien. Rijd 100 tot 150 km per dag om mijn dochter te kunnen zien en de enige reactie die ik krijg is: er is geen coulance.
Gewenste Oplossing:
Op een menselijke manier tot een compromis komen. Kosten (deels) kwijtschelden aangezien dit in mijn ogen een goede redenatie is waarom dit heeft plaatsgevonden.

