Klacht: Stopper van koortje

marjapaulus op 11 oktober 2020 over Only in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Only
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 11 oktober 2020

Een klant van Only heeft ervaren dat de metalen stopper van het koortje van een broek losraakt tijdens het wassen. Dit probleem heeft geleid tot een verstopping van de afvoerpijp van de wasmachine, wat aanzienlijke gevolgen heeft gehad. De klant wijst erop dat de stoppers niet eenvoudig te verwijderen zijn voordat de broek gewassen wordt.

Mijn Klacht:

De metalen stopper van het koortje van de broek last los in de wasmachine. Zelf kan je de metalen stoppers er niet even af halen voordat de broek de wasmachine in gaat.
Hierdoor is de afvoerpijp van mijn wasmachine geblokkeerd met alle gevolgen van dien.

Gewenste Oplossing:

Metalen stoppers kunnen beter niet meer op deze manier aan de uiteinde van de koortjes worden bevestigd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Only

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Only nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door marjapaulus
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM