Klacht: Nu een knoop

Achterom op 10 september 2015 over Only in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Only
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 10 september 2015

Een klant heeft een shirt gekocht in Den Bosch, maar kon het na het wassen niet meer dragen. Na het omruilen in Nijmegen ontdekte de klant thuis dat er een knoop ontbrak, wat leidde tot een negatieve ervaring met het bedrijf.

Mijn Klacht:

Eerst koop ik een shirt in Den .Bosch na wassen niet meer te dragen …ga terug in Nijmegen ruil het om voor iets anders draag het afgelopen avond zie dus toen ik thuis kom dat ik een knoop kwijt ben erg slecht geen reserve knoop heb er slechte ervaring mee met jullie

Gewenste Oplossing:

Als de kleding die ik koop kan blijven dragen niets verlies en mooi blijft in de was en er na

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Only

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Only nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM