Klacht: Komen terugbetalingstermijn niet na

F.J.T. op 15 juli 2022 over Only in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Only
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 15 juli 2022

Een klant van Only heeft een klacht ingediend over het niet ontvangen van een terugbetaling voor geretourneerde artikelen. Ondanks bevestiging dat de artikelen waren ontvangen en het bedrag was overgemaakt, heeft de klant na drie weken nog steeds geen geld ontvangen. De klant voelt zich teleurgesteld door de geboden excuses en een kortingsvoucher, en verliest het vertrouwen in het bedrijf.

Mijn Klacht:

Op 24/6/22 per email bevestigd gekregen dat mijn geretourneerde artikelen in goede orde waren ontvangen én dat ze het bedrag hadden overgemaakt.
Vorige week hen al benaderd dat ik na 2 weken nog steeds MIJN geld niet had. Een blabla reactie dat er een storing bij hen is waardoor sommige betalingen niet goed gaan maar ze álles in het werk stellen om etc. etc. En uiteraard krijg ik een voucher voor 10% korting als tegemoetkoming (duhhh….ook zónder klacht regelmatig dit soort kortingen! en bovendien….na dit debacle heb ik weinig vertrouwen in Only).
Inmiddels 3 weken verder en nog steeds niets teruggestort: schandalig! Van de afnemer wordt toch óók verwacht dat deze vooruit óf binnen 14dg na levering betaald?!?!?!

Gewenste Oplossing:

Dat a.s maandag mijn geld op mijn rekening staat, het gaat om meer dan 100 euro en wacht er dan al 24 dagen op!!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Only

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Only nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht F.J.T.

3 jaren geleden - UPDATE: Van Klacht.nl begreep ik 1 dag na plaatsing dat ONLY de klacht niet in behandeling neemt. Op 18 juli jl. heb ik zelf dus maar weer per e-mail contact opgenomen met ONLY (Bestseller Shop) waarin ik nogmaals benadruk dat het te lang duurt en dat van mij als afnemer óók verwacht wordt dat ik binnen 14 dagen betaal en dat ook doe. Vervolgens staat het geld op 19 juli op mijn rekening, fijn absoluut want zat ik al sinds 24 juni op te wachten (de dag waarop ik dus een mail van hen kreeg waarin letterlijk stond dat ze het bedrag hadden overgemaakt!). De mail die ik op 18 juli heb gestuurd wordt vervolgens op 24 juli beantwoord (grappig, naast niet op tijd terug betalen lukt het hen ook niet om op tijd - dus binnen de door henzelf aangegeven termijn - mail te beantwoorden). De inhoud van deze mail is ook weer van het niveau ligt niet aan ons maar aan de klant: kort samengevat staat er in dat het geld al is betaald en dat als ik het niet terug kan vinden op mijn bankrekening dat ze mij adviseren mij tot mijn bank te wenden. Ze kunnen zelf toch ook zien dat mijn mail van 18 juli is en er op 19 juli betaald is, dus zo'n neerbuigend mailtje is allesbehalve klantvriendelijk te noemen. ONLY.....voor mij niet meer, de concullega's doen het stukken beter!

Alle klachten die gemeld zijn door F.J.T.
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM