Klacht: klacht regenjas niet waterdicht

Daphneendhoven op 07 juni 2019 over Only in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Only
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 7 juni 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb afgelopen week een regenjas bij jullie gekocht (jullie hadden hem alleen in het geel hangen). Er staat binnenin dance in the rain like no one is watching. In het kaartje staat dat het een regenjas is.

Ik liep afgelopen dinsdag in de regen en het kwam er meteen doorheen. Ik snap als het een tijdje heel hard regent dat dat er doorheen gaat maar ik stond 5 minuten in de regen en ik was al zeiknat.

Gewenste Oplossing:

Ik weet niet of dit een fout is en dat andere jassen dit niet hebben en wat Only hier zelf mee wilt doen?
Ik hoop samen op een oplossing te komen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Only

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Only nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM