Klacht: Buffet KoudWarm 15 personen

nschaap op 26 februari 2013 over onlinebuffet.nl in de categorie Horeca

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Horeca
Status Open
Datum 26 februari 2013

Een klant heeft in januari een koud/warm buffet voor 15 personen gewonnen via vakantieveilingen, met een reservering voor 2 maart. Tot nu toe heeft de klant geen reactie ontvangen op e-mails en is het bedrijf telefonisch niet bereikbaar, waardoor onduidelijkheid bestaat over de levering van het buffet.

Mijn Klacht:

In januari heb ik via vakantieveilingen een koud/warm buffet gewonnen. Dit buffet is gereserveerd voor 2 maart a.s. Tot op heden is op mails niet gereageerd en telefonisch niet te bereiken. Ik wil graag weten of dit buffet nog wel wordt geleverd en zo ja hoe laat?

Gewenste Oplossing:

Met een anwoord op eerdere mails en een definitief antwoord of er 2 maart wordt geleverd en hoe laat? Wanner niet geleverd dan geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over onlinebuffet.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over onlinebuffet.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM