Klacht: Onbeschoft behandeld door telefoniste

ElisevdHorst op 20 oktober 2020 over Ongediertebestrijding Van der Velden in de categorie Ongediertebestrijding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 20 oktober 2020

Een klant van Ongediertebestrijding Van der Velden ervoer onbeschoftheid van een telefoniste toen hij een afspraak voor controle wilde afzeggen, omdat er geen muizen meer waren. Ondanks dat hij al 95 euro had betaald voor de eerste behandeling, werd hem verteld dat hij opnieuw dit bedrag moest betalen voor de controle, wat hij niet eerder was meegedeeld. De communicatie werd als onvriendelijk en onprofessioneel ervaren.

Mijn Klacht:

Ik heb Van der Velden telefonisch ingehuurd omdat we last hadden van muizen. Dit zou 95 euro kosten. Dat vond ik ok. Er kwam een jongen langs die 3 doosjes met bestrijdingsmiddel geplaatst heeft. De dozen moesten ruim een week later gecontroleerd worden, maar aangezien wij geen last meer hebben belde ik om de afspraak voor controle af te zeggen. De vrouw aan de telefoon was extreem onbeschoft. Ze zei dat ik nogmaals 95 euro moest afrekenen. Ik vroeg waarom dit nodig was aangezien we nergens meer last van hebben, maar kreeg te horen dat dit bij het maken van de telefonische afspraak verteld was. Ze zei dat als je een afspraak maakt voor 95 euro, je automatisch 2 afspraken maakt waar je je aan moet houden. Dit was zeker NIET het geval! Ze zei dat als ik niet betaalde haar collega het wel even kwam halen dus ik heb na haar dreigen het geld overgemaakt.
Ik wil even benadrukken dat de jongen die hij ons langskwam een hele aardige jongen is en zijn werk goed gedaan heeft, maar dat ik in heel mijn leven nog nooit zo naar behandeld ben als door deze telefoniste.

Gewenste Oplossing:

Als ik nooit meer iets met ze te maken hoef te hebben.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ongediertebestrijding Van der Velden

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ongediertebestrijding Van der Velden nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ElisevdHorst
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM