Klacht: Abonnement beëindigen en dat verwijderen

user-75182 op 20 juni 2017 over Onfin in de categorie Software

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Onfin
Categorie Software
Status Open
Datum 20 juni 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik probeer alle lange tijd mijn abonnement op het ONFIN ‘boekhoudprogramma’ te beëindigen. Ik heb het per mail geprobeerd en diverse keren rechtstreeks via de site. Daar zie ik dat de mail kennelijk wel gelezen wordt, maar dat is ook de enige ‘actie’ die ondernomen wordt. Ik wacht nu al maanden op een simpele reactie!

Ik vertrouw dit bedrijf bovendien niet omdat er helemaal geen bedrijfsgegevens vermeld staan. Dit is verplicht voor bedrijven! Geen idee met wie ik te maken heb. Leek legitiem, nu ook waarschuwingsberichten via mijn virusscanner.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ze mijn account beëindigen en al mijn gegevens definitief verwijderen uit hun database. Plus een bevestiging hiervan.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM