Klacht: Ondertiteling van Vlaamse Serie ASPE is opeens verdwenen.

Nico Goed op 09 september 2025 over RTL 8 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf RTL 8
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 9 september 2025

Nico en Ria ervaren problemen met de ondertiteling van de Vlaamse serie ASPE op RTL 8, die plotseling is verdwenen. Ze geven aan dat dit voor hen, als oudere kijkers, het volgen van de serie bemoeilijkt. Ze hopen dat het probleem snel verholpen zal worden.

Mijn Klacht:

Na veel kijkplezier van de serie ASPE zien wij geen ondertiteling meer en voor ons oudere mensen is het dan heel moeilijk te volgen. Hopen dat het een foutje was en dat het snel weer terugkomt. Bij voorbaat dank Nico en Ria

Gewenste Oplossing:

Gewoon de ondertiteling van ASPE weer terug. Heel graag.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over RTL 8
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 8

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 8 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Nico Goed
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM