Klacht: Schoenen na 2 maanden kapot

Yonca93 op 17 december 2018 over Omoda in de categorie Mode

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Omoda has resolved this complaint
Klacht opgelost op 25 januari 2019
Reactie van het bedrijf:

Goedemiddag Yonca, Bedankt voor je review. Vervelend te zien dat je zo ontevreden bent. Op 8 juni 2018 hebben we contact met je gehad en hebben we jouw aankoop vergoed. We hebben je toen gevraagd je aankoop binnen twee weken...

Bedrijf Omoda
Categorie Mode
Status Opgelost
Datum 17 december 2018

Na twee maanden zijn de schoenen van de klant kapot gegaan, terwijl zij ze niet intensief heeft gedragen. Door persoonlijke omstandigheden kon zij de schoenen niet eerder terugsturen, maar na contact met de klantenservice en het opsturen van foto's, ervaart zij onvriendelijkheid en onvoldoende ondersteuning. De klant verlangt een oplossing en een terugbetaling van 180 euro voor de defecte schoenen.

Mijn Klacht:

Mijn schoenen zijn na 2 maanden kapot gegaan. Ik he. Geen tijd gehad om zw op te sturen omdat mijn moeder in het ziekenhuis lag. Daarna heb ik zw gebeld wn netjes opnieuw alle fotos gestuurd. De dozen heb ik gewoon nog en de schoenen zijn gewoon na 2 maanden kapot gegaan en na die twee maanden heb ik ze niet eens aangwraalt. Ik vind het belachelijk dat ze hun klanten niet tevreden kunnen stellen en dat ik nu dus 180 euro moet weggooien terwijl het hun fout is. Ik vond ze ook echt heel onvriendelijk en het ene moment zei ze ik heb met een leidinggevende gesproken en een paar seconde later zei ze ineens dat ze in een bespreking zaten toen ik een leidinggevende wou spreken. Ik wil dat deze klacht behandeld word en dat ik mijn 180 euro terugkrijg voor schoenen die binnen 2 maanden kapotgegaan zijn. Anders gaan we langs in de winkel en meerdere klachten indienen. Ik ben echt heel boos want ik werk zelf in de winkel. En bij ons is de klant altijd koning en een klacht is een klacht, al komen ze na 10 jaar terug. De klant moet tevreden naar huis gaan. En dat is omoda totaal niet

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ik mijn geld terugkrijg en ik ga nooit meer in me leven iets bestellen bij omoda. Ik ga geen 180 euro weggooien. Kom op. Een schoen van de zeeman hoort zelfs na 2 maanden nog goed eruit te zien, laat staan schoenen van 180 euro. En als dat niet willendoen, ga ik net zolang door met klachten indienen totdat ze me wel tevredennkan stellen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Omoda over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Omoda in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Omoda een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Omoda

Heeft op 25 januari 2019 om 12:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemiddag Yonca,

Bedankt voor je review. Vervelend te zien dat je zo ontevreden bent.

Op 8 juni 2018 hebben we contact met je gehad en hebben we jouw aankoop vergoed. We hebben je toen gevraagd je aankoop binnen twee weken aan ons te retourneren, dan kunnen wij de klachtafhandeling verder afronden.

Vervolgens nam je pas op 11 december 2018 weer contact met ons op. In de tussentijd heb je ons niks laten weten, wij waren dan ook niet op de hoogte van de vervelende situatie met jouw moeder. Echter is de termijn van twee weken ruim voorbij. Een half jaar lang niet reageren en de klacht niet versturen is helaas écht te lang om de klachtenafhandeling nog verder af te kunnen ronden.

Ik hoop dat ik heb kunnen verduidelijken waarom jouw aankoop niet wordt vergoed.

Groetjes,

Team Omoda

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM