Klacht: mag niet meer bestellen

Bianca op 24 maart 2022 over Omoda in de categorie Mode

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Omoda is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Omoda
Categorie Mode
Status In behandeling
Datum 24 maart 2022

Een langdurige klant van Omoda, die het bedrijf altijd heeft gepromoot vanwege de goede service, is teleurgesteld omdat zij niet meer kan bestellen. Ondanks haar uitleg over het retourneren van meerdere maten vanwege haar ernstige ziekte, heeft Omoda besloten haar account te blokkeren. Dit heeft haar emotioneel geraakt, vooral omdat zij altijd positieve ervaringen heeft gedeeld met anderen.

Mijn Klacht:

al jaren een klant bij Omoda. voor het hele gezin, elk seizoen. ontzettend fijne service en bedrijf.
helaas ben ik daar op een hele ijskoude wijze van terug gekomen. mijn retouren waren teveel. zeker, alle begrip. maar kijk even verder dan je neus lang is, daarin zie je dat ik meerdere maten retour zend en altijd een goede maat behoud.
ben ernstig ziek en kan niet altijd op een normale wijze naar de (schoenen) winkel. omoda maakte het mede mogelijk dat mijn kind en man maar ook ikzelf er toch verzorgd bij liepen. Jarenlang ook veel vrienden, familie en kennisen op de hoogte gebracht van dit bedrijf. de tasjes die ik ontving maakte leuke reclame, zowel op het strand als gewoon thuis. enthousiast dit ook aan Omoda laten weten en ook zeer goede reviews achtergelaten.
maar nu, ik kan plotseling niet meer bestellen. de reden heb ik hier boven gegeven. mijn broek zakte er letterlijk van af. ik heb alle begrip voor deze reden, maar nu zou ik naar een omoda winkel moeten gaan en een aankoop doen en dan wordt het mogelijk weer opgeheven. dat is voor mij niet haalbaar. ik heb geen omoda in de buurt en om nu anderhalf uur te rijden voor een paar slippers en het weer actief krijgen van mijn account na meer dan 15 jaar klant te zijn ???? ik heb nog nooit zoiets vreemds gehad. dan wordt er vervolgens ook nog aangegeven dat je ook altijd advies kunt krijgen mbt de maten. had ik ook al gedaan om vervolgens toch nog opnieuw een maat groter of kleiner te moeten bestellen omdat het advies niet klopte en de schoen wel degelijk anders viel dan men adviseerde. ik heb de app bewijzen nog in min telefoon staan.

Gewenste Oplossing:

gewoon een fatsoenlijke wijze van oplossen ipv nu naar een winkel te moeten rijden in de hoop dat het opgelost is na een aankoop

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Omoda over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Omoda in behandeling genomen

Bericht van Omoda

4 jaren geleden - Goedemiddag, Bedankt voor het vermelden van jouw klacht. Ik vind het jammer om te lezen dat je geen bestelling meer bij ons kunt plaatsen wegens het retourneren van te veel artikelen. Wij zijn heel dankbaar dat je al 15 jaar klant bij ons bent, maar helaas kan ik je met dit probleem niet tegemoet komen. Wanneer je langs komt bij ons in de winkel en hier een aankoop doet, wordt de blokkade weer opgeheven. Ik heb even in het systeem gekeken en wanneer onze gegevens kloppen woon je een half uurtje van onze winkel in Rotterdam vandaan, 45 minuten van Hellevoetsluis en 35 minuten van onze winkel in Ridderkerk. Met het geven van het juiste advies kunnen we je altijd direct helpen en dit scheelt weer heen en weer sturen. In onze filialen kunnen we alle tijd voor je nemen, zodat het aantal retourzendingen beperkt kan worden. We helpen je graag en dit zullen wij altijd blijven doen. Ondanks de teleurstelling wens ik je een mooie dag toe. Groetjes, Liesmijn | Team Omoda

Alle klachten die gemeld zijn door Bianca
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM