Mijn Klacht:
al jaren een klant bij Omoda. voor het hele gezin, elk seizoen. ontzettend fijne service en bedrijf.
helaas ben ik daar op een hele ijskoude wijze van terug gekomen. mijn retouren waren teveel. zeker, alle begrip. maar kijk even verder dan je neus lang is, daarin zie je dat ik meerdere maten retour zend en altijd een goede maat behoud.
ben ernstig ziek en kan niet altijd op een normale wijze naar de (schoenen) winkel. omoda maakte het mede mogelijk dat mijn kind en man maar ook ikzelf er toch verzorgd bij liepen. Jarenlang ook veel vrienden, familie en kennisen op de hoogte gebracht van dit bedrijf. de tasjes die ik ontving maakte leuke reclame, zowel op het strand als gewoon thuis. enthousiast dit ook aan Omoda laten weten en ook zeer goede reviews achtergelaten.
maar nu, ik kan plotseling niet meer bestellen. de reden heb ik hier boven gegeven. mijn broek zakte er letterlijk van af. ik heb alle begrip voor deze reden, maar nu zou ik naar een omoda winkel moeten gaan en een aankoop doen en dan wordt het mogelijk weer opgeheven. dat is voor mij niet haalbaar. ik heb geen omoda in de buurt en om nu anderhalf uur te rijden voor een paar slippers en het weer actief krijgen van mijn account na meer dan 15 jaar klant te zijn ???? ik heb nog nooit zoiets vreemds gehad. dan wordt er vervolgens ook nog aangegeven dat je ook altijd advies kunt krijgen mbt de maten. had ik ook al gedaan om vervolgens toch nog opnieuw een maat groter of kleiner te moeten bestellen omdat het advies niet klopte en de schoen wel degelijk anders viel dan men adviseerde. ik heb de app bewijzen nog in min telefoon staan.
Gewenste Oplossing:
gewoon een fatsoenlijke wijze van oplossen ipv nu naar een winkel te moeten rijden in de hoop dat het opgelost is na een aankoop

