Mijn Klacht:
Ik heb op 3 dagen na 3 maanden voor een reservering de boeking geannuleerd. Olympia group meent omdat ik niet buiten de 3 maanden val om 75% van de betaalde kosten in rekening te brengen!
Ik ben hier heel verbolgen over en heb dit de klantenservice van Olympia dit ook laten weten. Ik heb daarbij gewezen dat ik op een paar dagen na buiten de 3 maanden val. Daarnaast zijn hun inhoudingen over kosten als: toeristenbelasting, elektra en extra kosten omdat ik binnen de drukke periode heb gereserveerd. Kortom er wordt 75 % ingehouden op kosten die niets met de annulatie te maken hebben en op kosten die niet worden gemaakt door de Olympia group vanwege de annulatie.
De afwijzing van Olympia is kort en in mijn ogen zeer klant onvriendelijk. Het lijkt wel dat het in rekening brengen van annulatie kosten een verdienmodel is voor Olympia Group.
Bovendien toeristenbelasting in rekening brengen terwijl je niet komt lijkt mij ook erg onbehoorlijk!
Gewenste Oplossing:
Een terugbetaling van reeds betaalde kosten met een redelijke inhouding als vergoeding van de Olympia organisatie. Van de betaalde 145, 67 euro krijg ik momenteel nu 109 euro niet vergoed!

