Mijn Klacht:
Geachte heer/mevrouw
Nadat ik op zondag 20 augustus 2023 om 19:15 uur bij de spoedeisende hulp olvg-west was geweest met Client/patient dhr. K.Singh (09-04-1979) kreeg ik van de behandelende arts een brief (verwijzing) om ons te melden bij olvg locatie oost om 21:00 uur. De heer Singh had een roodoog(rechts) waar heel veel vocht uit kwam en hij had enorm veel pijn. Singh wordt sinds vorig jaar behandeld op de afdeling oogheelkunde in olvg-west waar hij maandelijks geprikt wordt in het oog.
Zo rond 21:40 uur zaten wij bij de mevrouw die enkele vragen stelde tot er een onaardige meneer/ arts binnen kwam en al naar deed tegen de mevrouw. Om 22:10 uur kwam de betreffende arts naar ons toe, bekeek ons eerst en ik stelde mij voor en zei om wie het ging en overhandigde hem de brief.
Wij, de heer Singh en zijn 12 jarig zoontje en ik liepen met hem mee. Ik vertelde hem dat client de nederlandse taal niet zo goed begrijpt en dat ik hem al jaren begeleid, dus als er vragen zijn dat client niet begrijpt ik wel antwoord daarop kan geven omdat ik alles weet.
Toen dhr. singh de vraag niet zo goed begreep antwoorde ik. de arts zei meteen: ik praat met hem,ik heb u niets gevraagd. U moet uw mond dicht houden. Ik reageerde daar niet op en hield mijn mond. even later vroeg hij mij het licht uit te doen en dan weer aan zodat hij beter kan zien wat er met het oog is. Tot 4 keer aan toe bediende ik de lichtschakelaar voor hem. Voor mij een kleine moeite. De arts gaf mij 2 tuben om na 5 minuten weer in te druppelen in de wachtkamer.
Wij zijn weer met hem meegelopen. de heer Singh had enorm veeel pijn en kon nauwelijks wat zeggen. De arts zei dat de afspraak van dinsdag 22 augustus 2023 in olvg-west niet door moest gaan voor het prikken. Ik zei dat alle afspraken van Client via mij liepen en dat ik deze zal annuleren waarop hij zei dat ik mijn mond moest en dat hij niet tegen mij spreekt. hij zei dit met een nare klemtoon, kortom een nare man. Hij ging tekeer! Wij stonden op en bij de deur bij het weggaan zei ik tegen hem dat ik hem onbeleeft vond. Toen ging hij nog meer te keer dat het zoontje van de heer Singh gewoon bang geworden was. Toen hij klaar was zei hij en NU OPROTTEN omdat ik zei bij het weggaan dat ik mij zal beklagen bij het OLVG.
Ik draai al 40 jaar in de molen mee en doe begeleidingen ook in OLVG_west met clienten en andere instanties en organisaties. Voor de heer Singh sinds 2010. Overal wordt ik gerespecteerd voor het goede werk maar dit heb ik nog nooit meegemaakt. De nasleep zit nog steeds bij mij, de heer Singh en vooral zijn zoon. Eventueel kunnen zij ook gehoord worden. Ik vind dat deze arts hierover aangesproken moet worden.Dit kan niet. Je hoeft niet aardig te zijn maar je kunt wel netjes blijven temeer je een arts bent.
Vertrouwende u hiermede voldoende te hebben geinformeerd en wacht uw reactie af.
Met vriendelijke groet.
De heer I.Tewari
Maatschappelijkwerker/
begeleider en gemachtigde K.Singh
0624277811
Gewenste Oplossing:
Nou ik ben 67 jaar oud en respecteer ieder mens. Dat heb ik in mijn opvoeding meegekregen. Ik vind dat deze oogarts Dr.van RIJN op het matje geroepen moet worden en hierover aangesproken moet worden. Dit kunnen wij niet accepteren.Zo ga je niet met mensen om, temeer de functie die hij uitoefent.

