Mijn Klacht:
Ik heb een prima werkende Olivetti printer, scanner, kopieermachine waarvoor ik zo’n jaar of 8 geleden €5.000 voor heb betaald met nog drie originele cartridges in de verpakking ( €120 p stuk)
Ik wil nu een cartridge kleur geel bestellen en krijg overal te horen dat deze niet meer leverbaar is omdat Olivetti gestopt is met het verkopen van deze gebruiksartikelen. Ik ben nog prima tevreden met deze machine en begrijp niet dat in de huidige tijd van duurzame oplossingen ik gedwongen wordt. voor zo’n €350 aan ongebruikte cartridges weg te gooien en een machine, die goed werkt, te moeten vervangen omdat deze binnenkort niet meer kan printen vanwege een ontbrekende of lege cartridge.
Gewenste Oplossing:
Het liefst ontvang ik de cartridge die nu bijna leeg is maar zou graag zien dat men deze blijft verkopen in de toekomst. Wanneer dat niet meer kan dan wil ik graag dat de ongebruikte cartridges worden teruggenomen en ik een goed voorstel krijg voor inruilen waarbij ik de machine die ik nog heb wordt teruggenomen.


