Klacht: Schade afhandeling na aanrijding (2)

Chris.... op 24 december 2015 over OHRA in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
OHRA is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Bedrijf OHRA
Categorie Verzekering
Status Nieuwe klacht
Datum 24 december 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Begin van deze maand, ben ik van achteren aangereden op de A4.
De tegenpartij is verzekerd bij Ohra, en ikzelf bij Centraal beheer(WA)

Nu is het een duidelijk verhaal met betrekking tot de schuld van dit ongeluk. Ik heb een schadeformulier ingevuld, inclusief handtekening van de tegenpartij. De schade expert is geweest voor mijn auto, schade circa €5000.-

Nu is het zo, dat Ohra eerst de melding afwacht van hun client/verzekeringsnemer. Het probleem is dat de meneer in kwestie Pools is, en geen nederlands of engels spreekt. Met als resultaat dat hij de schade niet gaat melden, waarschijnlijk omdat hij dit alles niet begrijpt.

Ohra wil eerst 2 maanden de tijd nemen om te horen of de Poolse meneer gaat reageren, voordat zei een uitspraak doen of de schade uitkeren.

Ohra heeft aangegeven dat deze meneer in november van dit jaar een vergelijkbare situatie heeft veroorzaakt, en ook dit is nooit door hem gemeld.

In de tussentijd zit ik zonder vervoer, want vervangend vervoer kan ik alleen claimen voor de reparatie periode (75%). En dit kan pas beginnen nadat Ohra heeft uitbetaald.

Ik kan toch niet de dupe worden omdat hun verzekeringsnemer de schade niet meld? Ik zit inmiddels al een maand zonder auto.

Originele klacht staat op opgelost, dit is echter niet het geval. En tevens ben ik nog niet benaderd door Ohra.

Gewenste Oplossing:

Als Ohra gewoon actie onderneemt met betrekking tot uitspraak en schadevergoeding. Kan ik eindelijk mijn auto laten maken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar OHRA over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM