Klacht: Onterecht onder bewind

Fauda op 09 december 2025 over Odido in de categorie Internet Diensten, Internetbedrijven, Telecomwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Odido
Categorie Internet Diensten
Status Nieuwe klacht
Datum 9 december 2025

Een klant van Odido heeft aangegeven dat hij ten onrechte als onder bewind staand geregistreerd is. Hij stelt dat er geen gerechtelijke uitspraak is die deze bewering ondersteunt en vindt de foutieve vermelding onacceptabel.

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevrouw,
Via uw organisatie heb ik vernomen dat ik volgens uw administratie onder bewind zou
staan.
Dit is volledig onjuist. Ik sta niet onder bewind, curatele of mentorschap, en er is
geen gerechtelijke uitspraak die dit
bevestigt.
Deze foutieve vermeldiing is echt niet oke

Gewenste Oplossing:

Ik heb meerdere keren naar Odido gebeld en het zou opgelost worden maar er zijn al 2 maanden verder en nog steeds geen oplossing voor de klant.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Odido

Reactie van de melder van de klacht Fauda

2 maanden geleden - ?

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Odido nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Fauda
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM