Klacht: Odido Nederland faalt in service en communicatie

FallonP op 09 december 2024 over Odido in de categorie Internet Diensten, Internetbedrijven, Telecomwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Odido
Categorie Internet Diensten
Status Nieuwe klacht
Datum 9 december 2024

Sinds het afsluiten van een internetcontract bij Odido op 6 november heeft de moeder van de klager te maken met aanhoudende problemen, waaronder storingen en geen verbinding sinds 6 december. Ondanks herhaaldelijk contact biedt Odido geen tijdelijke oplossing of compensatie, en de communicatie over de komst van een monteur was gebrekkig. De monteur constateerde dat het probleem in de straatkasten ligt, maar Odido kan momenteel geen internet leveren en heeft geen duidelijkheid over de oplostijd.

Mijn Klacht:

Sinds 6 november heeft mijn moeder een internetcontract bij Odido, maar vanaf het begin zijn er alleen maar problemen geweest. Het internet heeft nooit goed gewerkt, met regelmatige storingen en sinds 6 december zelfs helemaal geen verbinding meer. Ondanks dagelijks bellen biedt Odido geen tijdelijke oplossing, compensatie of duidelijkheid over wanneer het probleem wordt opgelost.

Vandaag, 9 december, zou er tussen 08.00 en 12.00 uur een monteur langskomen, maar deze kwam niet opdagen. Pas na zelf bellen werd duidelijk dat er een uur vertraging was, zonder dat Odido dit zelf communiceerde. Toen de monteur uiteindelijk arriveerde, bleek dat het probleem in de straatkasten zit. Odido kan voorlopig geen internet leveren en heeft geen idee wanneer het probleem opgelost wordt.

Ondanks herhaaldelijke verzoeken weigert Odido een tijdelijke oplossing te bieden, zoals een dongel, of enige vorm van compensatie. Een medewerker gaf zelfs aan dat een tijdelijke oplossing alleen mogelijk is als er een nieuw abonnement wordt afgesloten op eigen kosten. Toen ik aangaf dat dit onacceptabel is en een manager wilde spreken, werd ik abrupt in de wacht gezet, waarna de verbinding werd verbroken.

Sinds de start van het abonnement op 6 november heeft mijn moeder nooit een goede service gehad. Volgens de wet (artikel 7:17 BW) heeft zij recht op een deugdelijk product, maar Odido schiet hierin ernstig tekort. Daarom eis ik namens haar dat het contract kosteloos wordt beëindigd en dat er compensatie wordt gegeven voor de periode waarin zij geen gebruik kon maken van de diensten.

Dit gebrek aan verantwoordelijkheid, service en communicatie is schandalig.

Gewenste Oplossing:

Een kosteloze opzegging van het abonnement en een vergoeding!

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Odido
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Odido

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Odido nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door FallonP
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM