Mijn Klacht:
Sinds 25 juli ben ik in gevecht om klant te worden bij Odido Nederland. Het idee van glasvezelinternet klonk aantrekkelijk, dus besloot ik me aan te melden.
In juli stond er nog een monteur op de stoep, die welgeteld 45 minuten over de vloer heeft gelopen naar wat bleek een dramatisch verlopen installatie te zijn. Maar wat volgde, tart werkelijk elke beschrijving.
Nooit eerder ben ik zo schandalig behandeld door een bedrijf waar ik nota bene zelf klant wilde worden. Neem zelf maar even contact op met Open Dutch Fiber, kreeg ik als advies. Serieus? Alsof het mijn verantwoordelijkheid is hun puinhoop op te ruimen.
En alsof dat nog niet genoeg was, kreeg ook Open Dutch Fiber het niet voor elkaar, zelfs niet toen ik zelf de moeite nam om hen te bellen.
En alsof het allemaal niet nog absurder kon: ik dien een klacht in, ontvang een vriendelijke e-mail waarin beloofd wordt dat er binnen zes dagen inhoudelijk wordt gereageerd. Raad eens? Zelfs dat lukt ze niet. Zes dagen voorbij, en stilte.
Gewenste Oplossing:
Een correct aangesloten verbinding. Heel eenvoudig.

