Klacht: (NIET) onbeperkt bellen met abonnement.

K.Nijsten op 15 november 2023 over Odido in de categorie Internet Diensten, Internetbedrijven, Telecomwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Odido
Categorie Internet Diensten
Status Nieuwe klacht
Datum 15 november 2023

Een klant heeft twee abonnementen bij Odido, waarbij onbeperkt bellen binnen Nederland en de EU is beloofd. Echter, de klant ontvangt extra kosten voor bellen naar België, wat volgens de Odido-app inbegrepen zou moeten zijn. Na contact met de klantenservice blijkt dat bellen naar het buitenland niet is inbegrepen, wat door de medewerker als misleidend wordt ervaren.

Mijn Klacht:

Twee lopende abonnementen bij Odido, Samsung A52S en een Iphone 14 Pro Max. Beiden met unlimited bellen binnen NL EU.

Nu is het zo dat bij het oude abonnement (A52S) er al maanden extra kosten gerekend worden voor het bellen naar het buitenland (Belgie) terwijl dit volgens de Odido app inbegrepen zit bij het abonnement.

De Iphone hebben we nu 1,5 maand waarvoor nu een extra rekening is aangekomen van ca. 30 euro voor het bellen naar het buitenland (Belgie).

Zojuist contact gehad met de klantenservice, en deze geeft aan dat van NL naar het buitenland bellen NIET is inbegrepen. Ook geeft de klantenservice medewerkster aan dat zij dit OOK misleidende informatie vindt.

Het abonnement van de A52S heb ik afgesloten bij Tele2 om zo van ons verschrikkelijke internet af te komen (was een voorwaarde om van het internet abonnement af te komen) , dit omdat wij destijds ook internet van Tele2 hadden en enorme problemen ervaarde met de internetsnelheid, onderbrekingen etc (leverde de helft van de gegarandeerde mbit’s op ons adres).

De A52S is overgesloten naar Vodafone, echter resulteert dit nog steeds in problemen met het ongelimiteerd bellen naar het buitenland met de Iphone.

Voor de A52 heb ik iedere maand gemiddeld 10 euro (gedurende bijna 2 jaar) meer betaald dan het oorspronkelijk afgesproken bedrag. Voor de Iphone dienen wij ons abonnement AAN TE PASSEN naar een DUURDERE variant.

Mijn wens, of beter gezegd, eis is coulance en verbetering van het vermelden mbt het bellen naar het buitenland daar dit gigantisch misleidend is voor andere klanten.

Als wij dit op voorhand hadden geweten, hadden wij NOOIT een 2de abonnement bij Odido afgesloten. Ben er nu voor de 2de keer ingetuind bij Tele2/Odido. Mensen let op!

Gewenste Oplossing:

Coulance (GEEN extra kosten, daar het unlimited zou zijn), betere vermelding van welke vorm van bellen onder het abonnement valt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Odido

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Odido nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door K.Nijsten
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM