Klacht: Ontbinding Koopovereenkomst

Nathalie1967 op 23 mei 2022 over Obelink Winterswijk in de categorie Internetshops - Camping & Outdoor

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Obelink Winterswijk is working on this complaint
🔄 In behandeling
Status In behandeling
Datum 23 mei 2022

Een consument heeft op 14 mei 2022 een tent en een lantaarn besteld bij Obelink Winterswijk, maar deze producten zijn nooit geleverd. Na een teleurstellende reactie van het bedrijf op zijn verzoek om een oplossing, heeft de consument besloten de koopovereenkomst te ontbinden en vraagt om terugbetaling van het aankoopbedrag, verwijzend naar zijn rechten als consument.

Mijn Klacht:

Onderwerp: ontbinden koopovereenkomst

Geachte heer of mevrouw,
Op 14 mei 2022 kocht ik via uw website een tent en een lantaarn. Het gaat om ordernummer 000104063

Het betreft:
1 Tent 277966
1 Lamp 470000

Helaas zijn deze producten nooit bij mij geleverd.

Ik vroeg u op 17 mei om een oplossing. Uw antwoord/reactie is dermate teleurstellend zodat ik
met deze brief laat weten de koopovereenkomst te ontbinden.

Hoe is dit wettelijk geregeld?
Volgens de wet heb ik als consument recht op een deugdelijk product. Door de product(en) niet te leveren bent u daardoor in gebreke gebleven.
Na de ontbinding ben ik dan niet meer gebonden aan de overeenkomst. En ik heb recht op teruggave van het aankoopbedrag. Ik ben ook niet verplicht om een ander product of een tegoedbon te accepteren. De Autoriteit Consument Markt (ACM) houdt toezicht op deze regels. U kunt de regels nalezen op www.acm.nl/garantie.

Wat verwacht ik van u?
Ik vraag u vriendelijk om de aanschafprijs van 175,40 binnen 10 dagen te restitueren op mijn credit card.

Biedt u geen oplossing?
Als u het aankoopbedrag niet wilt terugbetalen, dan meld ik dit bij ACM ConsuWijzer, het consumentenloket van de ACM. En mogelijk leg ik mijn klacht voor aan de rechter. Ik vertrouw erop dat het niet zo ver hoeft te komen.

Onder voorbehoud van alle rechten teken ik,

Hoogachtend,

Gewenste Oplossing:

Ontbinding Koopovereenkomst
en geld retour!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Obelink Winterswijk over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Obelink Winterswijk in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Nathalie1967
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM