Klacht: Nutrilon standaard 1 niet leverbaar

van den Brand op 08 mei 2013 over Nutricia in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Nutricia has resolved this complaint
Klacht opgelost op 8 mei 2013
Reactie van het bedrijf:

Inmiddels hebben wij contact gehad met mevrouw/meneer waarna wij gepaste maatregelen hebben genomen.

Bedrijf Nutricia
Status Opgelost
Datum 8 mei 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Is inmiddels wel duidelijk dat de leveringsproblemen bij Nutricia voor het product Nutrilon maar aanblijven. Ik kan het product inmiddels ook in Den Haag niet meer krijgen (lege schappen in de winkels) en ook geen toezeggingen over leverdatums omdat Nutricia winkeliers geen bestellingen meer laat doen. In omgeving Rotterdam Vlaardingen zelfde verhaal helaas.
Wat mij nog het meest verbaast is dat Nutricia zelf via een woordvoerder laat weten dat de leveringsproblemen zijn opgelost!?

Gewenste Oplossing:

Wij overwegen dan maar over te stappen op een concurrent product (Friso). Voor een A-kwaliteit merk is het mijn inziens schandalig dat er dit soort leveringsproblemen zijn en aanhouden, wisselen van baby voeding kan je helaas niet te vaak doen. Het verhaal van de Chinezen is onzin want dit product wordt al jaren over de hele wereld verkocht en verspreidt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Nutricia over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Nutricia in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Nutricia een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Nutricia beoordeeld.

Bericht van Nutricia

12 jaren geleden - Inmiddels hebben wij contact gehad met mevrouw/meneer waarna wij gepaste maatregelen hebben genomen.

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Snelle en vriendelijke service gehad van Nutricia ( A - Merk waardig ). Probleem is uitgelegd en bevestigt. Voor nu is mijn probleem netjes opgelost maar maak me wel zorgen over de komende maanden. Ik heb wat tips gehad voor alternatieve manieren om aan Nutrilon te komen, dus dat gaan we proberen. Wellicht voortaan al eerder een nieuwe bus kopen (een buffer aanhouden). Ik hoop dat in mijn wijk meer geleverd gaat worden.

Nutricia

Heeft op 08 mei 2013 om 17:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

Inmiddels hebben wij contact gehad met mevrouw/meneer waarna wij gepaste maatregelen hebben genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM