Mijn Klacht:
Nu na ruim 10 weken een klacht te hebben ingediend bij Nuhr, heb ik nog steeds geen reactie ontvangen. Mijn klacht is als volgt:
ik heb voor mijn zus een vlucht gereserveerd voor 31 oktober met de reserveringsnummer 213030168, die ik met deze klacht mee stuur als bijlage.
In deze reservering ziet u dat de vlucht om 6 uur zou vertrekken. Een medewerker van Nurh, Samira heeft 29 oktober contact met mij opgenomen. Zij heeft mij verteld dat er een tijdswijziging was van 6 uur naar 7 uur. Ik zou hier overigens nog een e-mailbevestiging van ontvangen die ik tot heden nog niet heb ontvangen.
Ik heb dit vervolgens doorgegeven aan mijn zus die met deze vlucht zou vliegen. Mijn zus wou 31 oktober gaan inchecken op basis van verkregen informatie, dus ze zou met de vlucht van Arabia vliegen maar een uurtje later. Toen ze daar kwart voor 6 bij de incheckbalie stond heeft de medewerker haar duidelijk gemaakt dat er helemaal geen tijdswijziging is met de vlucht van Arabia en dat ze gewoon te laat was. U begrijpt dat dit heel vervelend voor ons is aangezien de medewerker van Nurh. Direct om 9 uur heb ik contact opgenomen met een medewerker van Nuhr, die mij heeft verteld dat de reservering inderdaad is gewijzigd en dat de vlucht met Transavia is in plaats van Arabia. Deze informatie heb ik jammer genoeg niet eerder verkregen zodat mijn zus hier rekening mee kon houden.
Gewenste Oplossing:
Ik heb een alternatieve vlucht boeken wat jammer genoeg niet al te goedkoop is, daarom wil ik dat Nuhr mij schadeloos stelt aangezien de fout niet bij mij noch bij mijn zus ligt maar bij de nalatigheid van Nuhr.

