Klacht: Nu.nl is antisemitisch

Eysten op 20 december 2019 over nu.nl in de categorie Websites - Nieuws

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf nu.nl
Categorie Websites - Nieuws
Status Open
Datum 20 december 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vandaag plaatste u een artikel op Nu.nl over het ICC dat een onderzoek gaat doen naar oorlogsmisdaden in de Palestijnse gebieden. Op zich is daarvoor weinig journalistiek intellect nodig, gewoon het herhalen van een persbericht van het ICC.

Zoals gebruikelijk bij berichten over Israël loopt het storm met anti-Israël reacties, meestal niet gehinderd door enig historisch besef of kennis van de huidige situatie. Ik heb op een aantal van dit soort berichten gereageerd. Altijd in nette bewoordingen, maar om te proberen wat onjuistheden te corrigeren. Echter, nu blijkt dat Nu.nl dus enigzins pro-Israël reacties weert, want mijn reacties zijn, op één na, niet geplaatst!

Ik vind het schandalig dat Nu.nl op deze wijze partij kiest en probeert de publieke opinie te beïnvloeden. Het antisemitisme viert duidelijk hoogtij, om te beginnen bij NU.nl.

Gewenste Oplossing:

Als Nu.nl een formeel item op de website plaatst, duidelijk zichtbaar voor iedereen, waarin ze erkennen de meer pro-Israël reacties gefilterd te hebben en waarin zij toezeggen reacties gewoon te plaatsen, zonder politieke voorkeur.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over nu.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over nu.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Eysten
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM