Klacht: Geen vrijheid van meningsuiting

Joep-toedeloe op 14 mei 2022 over nu.nl in de categorie Websites - Nieuws

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf nu.nl
Categorie Websites - Nieuws
Status Open
Datum 14 mei 2022

Een gebruiker uit kritiek op nu.nl, omdat hij vindt dat er geen vrijheid van meningsuiting is op de nieuwswebsite. Hij beschrijft de site als ondemocratisch en ervaart censuur wanneer hij zijn mening over onderwerpen zoals discriminatie deelt. De klager pleit voor een redactie met ruimdenkende mensen en uit bezorgdheid over de staat van de vrijheid in Nederland.

Mijn Klacht:

Je kunt daar absoluut niet vrij je mening geven. Zeer ondemocratisch nieuws site. Dat continue gezeik over discriminatie als je gewoon je mening geeft. De waarheid is soms hard dus geef iedereen een kans. Lijkt wel censuur. Zet daar ruimdenkende mensen op de redactie. Nederland is gewoon geen vrij land meer ! Je mening geven mag niet meer.

Gewenste Oplossing:

Geef iedereen de kans vrij z'n mening te geven zonder meteen het woord discriminatie te gebruiken!!! De waarheid moet gezegd kunnen worden hoe hard het soms ook is !!! We leven nu eenmaal niet in een sprookjeswereld

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over nu.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over nu.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Joep-toedeloe
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM