Mijn Klacht:
Ik heb me ingeschreven voor een cursus, deze heb ik kunnen ruilen binnen 3 maanden voor een andere cursus ivm veranderde interesses. Dit lesmateriaal viel zo tegen dat ik de cursus wilde herroepen. Onder de inschrijfvoorwaarden kwam ik het volgende tegen
“Ruilen van opleiding is uitsluitend mogelijk tot 3 maanden na de startdatum van de opleiding.”….”Vanaf het moment dat de inschrijving voor de nieuwe opleiding aan u bevestigd is, zijn de inschrijfvoorwaarden van de betreffende opleiding van toepassing.”
Onder de inschrijfvoorwaarden van een nieuwe cursus staat: “Er geldt een bedenktijd van veertien dagen vanaf het moment dat wij de inschrijving aan u bevestigd hebben (herroepingsrecht). U maakt gebruik van het herroepingsrecht door binnen deze periode per post of e-mail een ondubbelzinnige verklaring te sturen dat u de overeenkomst wilt ontbinden.”
Ik heb gebeld met het NTI en er werd mij gezegd dat herroepen geen enkel probleem was omdat ik dit binnen een week deed.. Via mail het herroepingsformulier verzonden en bericht ontvangen dat ik het lesmateriaal kon terugsturen en mijn betaalde lesgeld zou terugbetaald worden.
Enige tijd later ontvang ik bericht dat dit niet mogelijk is en of ik het lesmateriaal weer terug wil??? Na telefonisch contact werd mij gezegd dat ik de helft terug kan krijgen en dat de inschrijfvoorwaarden niet goed zijn opgesteld????
Gewenste Oplossing:
Ik heb me aan jullie inschrijfvoorwaarden gehouden, zelfs een bevestigingsmail gehad van herroepen en dat ik de terugbetaling zal ontvangen. Ik zie dan ook graag binnen 14 dagen mijn betaalde bedrag van EUR 218,16 op mijn bankrekeningnummer terug.
Reacties van jullie duren lang of komen helemaal niet, graag een keer een spoedige reactie

