Mijn Klacht:
Ik heb in Juni autopech gehad , toen heeft ANWB mij weg proberen te slepen, daar ging het fout aangezien ik een automaat had en dus het wiel afbrak en onder de auto kwam. Alles geregeld via NRS moest naar schadebedrijf is daar geweest bij Autoschade Smeets in Haelen. Auto is total loss verklaard door expert die door NRS is gestuurd. Expert heeft de auto via hun verkocht aan opkoper, een gedeelde van het bedrag om te zeggen 2370 euro heb ik gekregen, echter mijn totale bedrag was 7000,00 euro dus het restant moet nog overgemaakt worden. de ANWB heeft schuld bekent maar ANWB wil graag weten hoe dit gebeurt is. Van de autopech en slepen van de ANWB heb ik foto zodat je kunt bewijzen dat ze mijn auto hebben proberen te slepen terwijl het wiel vast stond.
Nu doet NRS niks reageert al meerdere malen niet op de mails en telefonisch zijn ze helemaal niet te bereiken. Ik zou graag met jullie in contact komen groet A.Aljijaj 06-28295985
Gewenste Oplossing:
Heel eerlijk gewoon uitbetalen zoals afgesproken tijdens expert en schadebedrijf mijn dossiernummer is 576RB5251VS en ik zou graag mijn 7000,00 euro uitbetaald krijgen.


