Klacht: NPO Start en Plus ruim week niet beschikbaar

Edna Mode op 28 mei 2021 over NPO in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf NPO
Categorie Omroepen
Status Nieuwe klacht
Datum 28 mei 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De app via Samsung TV is niet beschikbaar in verband met geluidsinstellingen van de app, die zelf niet in te stellen zijn.
Alle tips en adviezen van NPO doorgenomen, maar de app start (ook naar meermaals verwijderen en opnieuw installeren) niet op. Ruim tien dagen zo, heb dus niet het gevoel dat het spoed heeft.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als NPO Start werkt op de Samsung TV, of in ieder geval opstart. Mocht dat niet lukken binnen termijn, dan graag communicatie hierover vanuit NPO.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NPO

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NPO nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Edna Mode
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM