Mijn Klacht:
Geachte heer/mevrouw,
Een aantal maanden geleden heb ik facings laten zetten (€1.000 voor 8 tanden) en deze zijn, zonder aanleiding, in korte tijd 5 keer afgebroken. Deze zijn netjes hersteld door de praktijk, maar na de 4de is er pas gemeld dat ik wellicht een bitje moet aanschaffen (van €300).
De laatste keer zijn er kosten in rekening gebracht voor het consult, maar ik vind dit niet netjes en toen ik belde om na te vragen hoe dit kan en werd ik erg onprofessioneel te woord gestaan en ligt de factuur nu nog steeds bij Infomedics. Zij zijn de tussenpartij wat het erg lastig maakt voor mij om in bezwaar te gaan. Per e-mail reageert de praktijk niet en de facings zijn eigenlijk vanaf het begin al niet van goede kwaliteit.
Gewenste Oplossing:
Dat de praktijk de factuur terughaalt en ik deze niet ga voldoen. Naast het feit dat de facings zelf eigenlijk niet goed zijn, is mijn vertrouwen weg van de praktijk en ga ik liever in zee met een andere praktijk om dit op te lossen.

