Mijn Klacht:
Wij hebben tegels besteld, bevestigd gekregen én betaald.
Ze bleken niet leverbaar uit voorraad maar dat was geen probleem dus onze stratenmaker de week na levering besproken. Echter 3 werkdagen voor de leveringsweek krijgen we ineens bericht dat de tegels helemaal niet leverbaar zijn!
Wij kregen een alternatief van een andere kleur maar deze vonden wij absoluut niet mooi dus even gebeld en wat blijkt….
Ze blijken dus voor grotere oppervlakte (wij kochten 120m2) helemaal niets te kunnen leveren dan enkel de aangeboden grijze tegel!!!
Op de vraag waarom dit dan pas zo kort van te voren wordt gecommuniceert omdat we nu wel een probleem hebben werd alleen gezegt dat het inderdaad lastig was.
Oh en ik moet ook nog 1 tot 2 weken wachten tot ik mijn geld nu terug krijg!!
Nooit bestellen mensen want goedkoop is in dit geval niet alleen duurkoop maar pure oplichterij als geen enkele tegel leverbaar blijkt terwijl dit wel op de site staat
Gewenste Oplossing:
Als de site wordt aangepast en er eerlijke informatie komt te staan.
Ook het informeren als iets niet leverbaar is moet vele malen sneller en niet 3 werkdagen voor de leveringsweek.
Ook terug betaling moet sneller!
Daarnaast kan mijn stratenmaker ook nog eens niet aan het werk en kan hij pas in september weer komen!!! Hij mist een week werk (wie betaald zijn gemiste inkomen???) en ik lig de gehele zomer met een halve tuin overhoop met 2 kinderen en 2 honden!

