Klacht: nooit geleverd

JGWVDH op 29 december 2023 over EasyCosmetic in de categorie Beauty & Wellness, Internetshops - Cosmetica en verzorging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Beauty & Wellness
Status Nieuwe klacht
Datum 29 december 2023

Een klant heeft op 7 november een product besteld bij EasyCosmetic, maar ontving het niet, ondanks een bezorgmelding van Post NL op 9 november. Na herhaaldelijk contact met de klantenservice, waar een medewerker genaamd Leo betrokken was, bleek het pakket zoek te zijn. De klant heeft om een terugbetaling gevraagd, maar is nog in afwachting van de daadwerkelijke terugstorting en ervaart de communicatie als onvriendelijk en niet servicegericht.

Mijn Klacht:

Op 7 november bestelde ik een product via easycosmetic.nl. Hoewel Post NL mij op 9 november mailde dat het product was bezorgd, had ik het niet ontvangen. Het kostte een hoop papierwerk en heen-en-weer gemaild met een Leo van de klantendienst, die nooit zijn achternaam gebruikt. Mij werd gezegd dat POST NL een onderzoek zou instellen. Op 29 december belde ik met de klantendienst van Easy Cosmetic over de voortgang. Leo vertelde mij dat er bericht was gekomen van POSTNL met de mededeling dat het pakket zoek was. Op mijn vraag, wanneer hij mij dat had willen berichten, kwam een vaag antwoord. Ik eiste mijn geld terug, dat zou worden teruggestort. Ik houd in de gaten of ik dit daadwerkelijk ontvang. De toon was zakelijk maar klantonvriendelijk en volstrekt niet servicegericht. Excuses werden niet gemaakt.

Gewenste Oplossing:

Als het teruggestorte bedrag op mijn rekening verschijnt, ben ik tevreden oor zover dat nog mogelijk is.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EasyCosmetic

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EasyCosmetic nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door JGWVDH
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten