Klacht: Nog niet geleverd

Michael Aken, van op 08 juni 2021 over Markiesbestellen.nl in de categorie Handelsondernemeing

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 8 juni 2021

Een klant heeft op 26 februari een markies besteld en volledig betaald, maar heeft deze nog steeds niet ontvangen, ondanks een aanvankelijke levertijd van 4 tot 5 weken. Het bedrijf heeft de levertijd inmiddels aangepast naar 6 tot 8 weken, maar de klant voelt zich misleid omdat het bedrijf ontkent ooit de kortere termijn te hebben genoemd. Na 14,5 week zonder levering is de klant ontevreden over de communicatie en het gebrek aan een oplossing.

Mijn Klacht:

Op 26/02 hebben wij een bestelling geplaatst voor een markies. We hebben deze markies volledig betaald maar nog steeds geen markies ontvangen. Het bedrijf heeft ons destijds toegezegd dat de levertijd 4 a 5 weken zou zijn. Inmiddels hebben ze dit i.v.m coronadrukte aangepast naar 6 a 8 weken. Hierover liegen ze tegen ons want ze zeggen nu dat ze nooit 4 a 5 weken hebben gezegd terwijl dit toch echt gezegd is. Ga geen wel/niet discussie aan met ons dat er bepaalde dingen niet gezegd zijn maar probeer ons tegemoet te komen. Verder prima trouwens dat het wat langer duurt, we begrijpen dat i.v.m. corona dingen soms even anders kunnen lopen. Wat we niet begrijpen is dat we nog steeds geen markies hebben, 14,5 week na onze bestelling!!!

Het bedrijf verschuilt zich achter het feit dat er een fout in de productie/levering was en dat we wéér 6 a 8 weken zouden moeten wachten omdat ze onze bestelling opnieuw gingen plaatsen (is onze bestelling 26/2 überhaupt wel doorgevoerd door het bedrijf???) Ze wilden er geen spoed achter zetten want dat was volgens de klantenservice absoluut onmogelijk en hebben 0,0 hun best gedaan om ons op enige wijze tegemoet te komen. Het was meer van, dikke pech wacht maar weer 6 a 8 weken. Ander alternatief was geld terug storten, maar ja… Daar hebben we niets aan aangezien we een markies willen. Ze laten nooit iets uit zichzelf horen en wij moeten ze constant achter de broek aan zitten wanneer er nou eindelijk eens geleverd gaat worden. Er is ons eind mei/begin juni toegezegd, maar helaas… Nog steeds geen markies.

Afgelopen vrijdag (04-06-2021) een mail gehad van de ‘klantenservice’ dat ze mijn vraag m.b.t. het leveren bij de planning neer zouden leggen en dat ze zou vragen dat de planning mij hier (direct) over zou mailen. Ook die afspraak kunnen ze niet nakomen, want ik heb nog steeds geen mail ontvangen van de afdeling planning (als die afdeling er is?).

Telefonisch zijn ze niet te bereiken want ze verschuilen zich achter de corona drukte en dat er dan anders dagelijks ‘wel’ 5 mensen aan het werk moeten zijn om de telefoontjes aan te nemen terwijl het antwoord vaak op de website terug te vinden is.

Dit bedrijf heeft meerdere websites:
zonweringbestellen.nl
rolluikenland.nl
markiesbestellen.nl
screenbestellen.nl

Slechte communicatie, slechte klachtafhandeling en totaal niet klantvriendelijk! Ook komen ze hun afspraken herhaaldelijk niet na!

Gewenste Oplossing:

Dat de markies snel geleverd wordt, liefst gisteren nog! Ik wil graag een leverdatum ontvangen (waar ik al meermaals om vraag). Omdat we nu al 14,5 week aan het wachten zijn op onze markies is een compensatie (bijvoorbeeld terugbetaling van de verzend/-leverkosten o.i.d.) wel op z'n plaats.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht margot.blom

4 jaren geleden - Wij zien zojuist een e-mail binnenkomen van de afdeling planning. Laten we hopen dat alles 18 juni dan eindelijk opgelost is, zodra de markies goed afgeleverd is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Markiesbestellen.nl nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht margot.blom

4 jaren geleden - Nog steeds niet tevreden! Nu hebben we een markies geleverd gekregen zonder bevestigingsmateriaal! Wat een aanfluiting dit bedrijf! Telefonisch zijn ze (nog steeds) niet bereikbaar. Klantvriendelijk zijn ze ook (nog steeds) niet en ook maar een kleine tegemoetkoming aanbieden, al is het maar dat ze de kosten voor het bevestigingsmateriaal of de bezorgkosten terugstorten, ho maar!

Reactie van de melder van de klacht margot.blom

4 jaren geleden - Schroeven en pluggen gehaald (terwijl op de website staat dat montagemateriaal meegeleverd wordt) komen we er achter dat de aluminium kap niet voorgeboord is en dat wij dus alle gaten zelf nog moeten boren om de zijschotten aan de bovenkant vast te maken. Amateuristisch gedoe van dit bedrijf. 0,0 communicatie geen reactie op ons bericht dat de markies ons zo aangeleverd is zonder bevestigingsgaten en bevestigingsmateriaal maar ja... Ze zijn telefonisch niet bereikbaar hè... Want er zouden per ongeluk maar eens 5 mensen druk mee moeten zijn.

Alle klachten die gemeld zijn door margot.blom
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM