Klacht: Nog geen artikel ontvangen

1Tony00 op 20 januari 2024 over Printvoordeelshop.nl in de categorie Drukwerk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 9.0/10 ★★★★★
Categorie Drukwerk
Status Open
Datum 20 januari 2024

Een klant heeft op 2 januari 2024 een toner besteld en betaald, maar heeft deze tot op heden niet ontvangen. Pogingen om contact op te nemen met Printvoordeelshop.nl, zowel per e-mail als telefonisch, zijn zonder resultaat gebleven.

Mijn Klacht:

Beste

Ik heb op 02/01/2024 een toner, huismerk Brother TN-2310TN, besteld en betaald met een overschrijving, helaas nog niets ontvangen. Het is ook onmogelijk om iemand te bereiken bij Printvoordeel.NL noch met mails of telefonisch. Wat kan ik nog doen?

Gewenste Oplossing:

Indien men niet kan leveren, ben ik zeer tevreden met een terugbetaling

Beoordeling 9/10 star-5 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Printvoordeelshop.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Printvoordeelshop.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door 1Tony00
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM