Klacht: witte strepen

ibrand op 01 december 2015 over Nivea in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nivea
Status Open
Datum 1 december 2015

Een consument heeft een klacht ingediend over de deodorant 'Invisible for Black & White' van Nivea, omdat deze toch witte strepen achterlaat op kleding. De consument heeft geprobeerd het probleem te documenteren met een video, maar kon deze niet bijvoegen vanwege de bestandsgrootte.

Mijn Klacht:

Ik heb deodorant van nivea, ‘invisible for black&white’, ik krijg echter wel witte strepen. Ik heb het gefilmd alleen het bestand is te groot om bij te voegen

Gewenste Oplossing:

Een vergoeding of iets in die richting

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nivea

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nivea nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM