Klacht: Witte sporen onderde oksel gedeelte

kamil Aygun op 10 april 2024 over Nivea in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Nivea
Status Open
Datum 10 april 2024

Een consument heeft klachten over de Nivea deo spray Black and White Max Protection, omdat deze witte vlekken op kleding veroorzaakt die niet meer te verwijderen zijn, zelfs na meerdere wasbeurten. De gebruiker is ontevreden over de effectiviteit van het product, dat volgens de reclame geen witte strepen op zwarte kleding zou achterlaten, en voelt zich gedwongen om nieuwe shirts aan te schaffen.

Mijn Klacht:

Goede middag ik gebruik nivea deo spray black and white max protection ik heb paar shirts waarvan de Witte vlekken niet meer weggaan had al aantal keer gewassen sommige zijn nog nieuw jullie maken reclame met tegen Witte strepen op zwart kleding terwijl het absoluut niet waar is ik kan all mijn shirts weggooien allemaal merk shirts dit product voldoet niet aan de eisen blijkbaar wordt het niet getest voordat het in de winkel schappen terecht komt ik ben er absoluut niet blij mee nu kan ik weer shirts gaan kopen voor niks omdat het product niet aan de eisen voldoet

Gewenste Oplossing:

Ik zou de shirts die ik gekocht hebt weer terug willen had ook fotos gemaakt als het nodig is zal ik het naar jullie opsturen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Nivea
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nivea

Reactie van de melder van de klacht kamil Aygun

1 jaar geleden - Vind het niet normaal dat ze maken reclames met deo spray dat je geen Witte vlekk krijgt op je shirt list en bedrog meer kan ik niet van maken echt slecht dat ze ook niet reageren op de mail dat ik ze had gestuurd ga eerst de producten uit testen voordat je het op de markt uitbrengt en nog bedankt (NIVEA) all mijn zwarte shirts krijg ik nu niet meer schoon heb totaal ongeveer 450 /500 betaald kan ik weer gaan kopen dank je (NIVEA)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nivea nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door kamil Aygun
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM