Klacht: Nivea soft niet meer als vanouds

Teleurgestelder klant op 28 januari 2023 over Nivea in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nivea
Status Open
Datum 28 januari 2023

Een consument heeft jarenlang Nivea Soft gebruikt, maar merkt nu dat de textuur van het product wateriger is geworden. Hierdoor hydrateert het niet meer zoals voorheen, wat leidt tot een droge en trekkerige huid. De gebruiker is genoodzaakt om op zoek te gaan naar een alternatief voor zijn dagcrème.

Mijn Klacht:

Gebruikte al jaren nivea soft. Het product was altijd goed smeerbaar, maar nu lijkt het wateriger en huid droogte snel uit en wordt trekkerig. Niet fijn. Nu moet ik op zoek naar een andere dagcreme.

Gewenste Oplossing:

Oude product weer terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nivea

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nivea nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Teleurgestelder klant
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM