Klacht: Nivea BB cream

ontevreden Chantal op 18 oktober 2014 over Nivea in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nivea
Status Open
Datum 18 oktober 2014

Een consument heeft onvrede geuit over de Nivea BB cream in medium kleur, die niet voldeed aan de verwachtingen. Bij het aanbrengen van de crème op het gezicht ontstonden er vlekken en een ongewenste rood/oranje tint, terwijl de verpakking een egaliserend effect beloofde. Ondanks pogingen om de crème gelijkmatig aan te brengen, bleven de strepen zichtbaar, wat leidde tot grote ontevredenheid over het product.

Mijn Klacht:

De BB cream van nivea in een medium kleur die ik een tijdje geleden kocht viel me enorm tegen. Wanneer ik de creme op mijn gezicht smeerde kreeg ik een enorm rood/orange gezicht hier van. De verpakking beloofde een egaliserend effect, hier heb ik niets van gemerkt juist in tegenstelling tot dat kreeg ik enorme vegen van de creme op mijn gezicht die niet uit te smeren waren. Pogingen tot de creme egaal uitsmeren maakten de strepen nog erger. Ik ben erg ontevreden over het product.

Gewenste Oplossing:

Als de creme minder dik of, egaal uit te smeren is. De tint van de creme niet meer rood/orange is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nivea

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nivea nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM