Klacht: nieuwe uitvoering dunner en lichter

topa op 14 september 2015 over Nivea in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nivea
Status Open
Datum 14 september 2015

Een consument heeft een klacht ingediend over de nieuwe uitvoering van een Nivea-crème, die volgens hem dunner en lichter is dan de oude variant. Hij merkt op dat de nieuwe crème minder dekkend is en een lichtere tint heeft. De klacht is goedgekeurd.

Mijn Klacht:

de nieuwe creme dekt niet zo als de oude en is een tint lichter

Gewenste Oplossing:

dat moet ik niet op lossen ik heb nu 2 tubes gekocht een light en een medium en de verkoopster zegt gebruik ze door elkaar maar dat is niet de oplossing het kost mij dubbel

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nivea

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nivea nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM