Klacht: Nieuwe nivea soft te droog

Corrycols op 19 september 2022 over Nivea in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nivea
Status Open
Datum 19 september 2022

Een consument ervaart problemen met de nieuwe formule van Nivea Soft, die volgens hem te droog is en leidt tot irritatie en roodheid op de huid. Hij pleit voor de terugkeer van de oude crème, die hij jarenlang heeft gebruikt en die hem beter beviel.

Mijn Klacht:

De nieuwe potten van Nivea soft is veel te droog. Ik merk het aan alles, het prikkelt en zorgt voor rode irritatie. De oude crème moet terug komen. De oude gebruikte ik jaren en de nieuwe versie komt mij niet ten goede.

Gewenste Oplossing:

Dat de oude Nivea soft crème terug komt in de winkels.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nivea

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nivea nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Corrycols
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM