Klacht: Nieuwe deodorant andere samenstelling??

Dayi op 08 januari 2015 over Nivea in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nivea
Status Open
Datum 8 januari 2015

Een langdurige gebruiker van Nivea-deodorant meldt dat hij sinds enkele maanden last heeft van jeuk onder de oksels, wat hij nooit eerder heeft ervaren. Hij vraagt zich af of er recentelijk iets is veranderd in de samenstelling van de Dry deodorant in spuitfles.

Mijn Klacht:

Beste Nivea,

Ik gebruik al bijna 20 jaar deodorant van Nivea. Sinds enkele jaren de Dry deodorant (spuitfles) Is er in de laatste productieserie iets gewijzigd in de samenstelling want sinds n paar maanden heb ik constant jeuk onder mijn oksels. Dit is iets wat ik nooit eerder heb gehad. Graag u reactie hierop.

Gewenste Oplossing:

Altijd tevreden met Nivea, ik heb de gezichtscreme, bodylotion en deodorant. Alles is van Niveau bij mij. Prima product

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nivea

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nivea nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM