Klacht: Niet klantvriendelijk

Frank3707 op 11 oktober 2015 over Witgoedrijk in de categorie Huishoudelijke apparatuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Witgoedrijk has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 11 oktober 2015

Een klant van Witgoedrijk uit zijn onvrede over de klantenservice van het bedrijf, dat volgens hem voornamelijk gericht is op verkoop. Hij ervaart dat afspraken niet worden nagekomen en dat er geen adequate oplossingen worden geboden bij ontevredenheid. De klant heeft een condensdroger gekocht die niet naar behoren functioneert en vindt het aanbod van € 65 voor inruil onterecht, gezien de oorspronkelijke prijs van € 195.

Mijn Klacht:

Dit bedrijf is uitsluitend gericht op verkoop! Termen als: klantenservice, houden aan afspraken, klanten terug bellen, garantie nakomen, in geval van ontevredenheid een goede oplossing bieden, etc. etc., daar heeft men totaal ‘geen kaas van gegeten’! In de winkel is men bijzonder vriendelijk en verkoopt men probleemloos een matige machine als “zeer goed”. Achteraf verteld men dat het een matige machine is maar komt men niet met een klantvriendelijke oplossing als men daar om vraagt. 3/4 jaar geleden hier een condensdroger gekocht van het merk ‘Hoover’. Deze machine droogt zeer matig en bij beddengoed moet je altijd 2x een droogprogramma laten doorlopen. Ik wilde deze droger inruilen voor een andere. Als voorstel krijg ik € 65 terug voor mijn droger die nieuw gekocht is voor € 195 en nog zo goed als nieuw is. Dat vindt ik géén service!!!

Gewenste Oplossing:

Indien men zich aan gemaakte afspraken houdt en wanneer men met een gedegen aanbod komt indien een klant (ook ik) aangeeft ontevreden te zijn over een aangeschaft product. In mijn geval zou ik verwachten dat ik minimaal 60 % terug krijg voor een droger die ik nieuw gekocht heb en die ik nog maar 3/4 jaar in gebruik heb. Mede omdat de garantie van 12 maanden nog lang niet voorbij zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Witgoedrijk over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM