Klacht: Niet gekregen!buik belt

L gordijn op 26 augustus 2021 over ecom development BV in de categorie Spam

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Spam
Status Nieuwe klacht
Datum 26 augustus 2021

Een klant heeft op 26 juli een buikbelt besteld en 69,99 euro betaald, maar heeft het product tot nu toe niet ontvangen. Daarnaast ervaart de klant problemen met het krijgen van contact met ecom development BV.

Mijn Klacht:

Ik heb op 26 juli buikbelt besteld en 69,99 betaald. Tot op heden nog steeds niets ontvangen, heel vervelend, kan ook geen contact krijgen met ecom supply waar ik heb betaald….

Gewenste Oplossing:

Uiteraard wil ik zo spoedig mogelijk mijn geld terug, heb geen vertrouwen meer in dit bedrijf

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ecom development BV

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ecom development BV nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door L gordijn
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM