Klacht: Niet gekregen kaarten

Deesfaber op 09 juni 2020 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 9 juni 2020

Een klant heeft in november 2011 twee tickets besteld voor een evenement op 19 oktober 2012, maar heeft deze nooit ontvangen. Na negen jaar heeft de klant geen tickets gekregen en ook geen terugbetaling ontvangen.

Mijn Klacht:

Ik heb in november 2011 2 kaartje besteld voor doemaar op 19 oktober 2012. Tot op heden nooit wat ontvangen. Geen tickets en ook geen geld terug we zijn nu 9 jaar verder en nog steeds niks mogen ontvangen

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug van 128.50

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ticketloket.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ticketloket.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Deesfaber
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM