Klacht: geen klacht fan brief

rochelleflora op 11 april 2015 over Nickelodeon in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 11 april 2015

Een fan van Winx Club heeft een brief geschreven aan Nickelodeon om haar enthousiasme voor het personage Flora te uiten. Ze deelt haar bewondering en kennis over Flora en het programma, en vraagt om meer mogelijkheden om brieven te schrijven. De fan noemt zichzelf een grote supporter en deelt haar persoonlijke connectie met de show.

Mijn Klacht:

Beste nickelodeon ik heb geen klacht maar ik kan op winx club .com
Geen brieven schijven en jullie zenden het ook uit nou ik wil van winx club
Flora fee van de natuur dus heel graag wat zeggen FLORA: ik ben echt je beste fan ik weet echt alles van je
Echt alles ook al is het gespeeld het maakt mij niet uit ik ben echt supppppppeeeerfan van je echtwaar ik heb zelfs foto’s van je uit geptint en ook heb ik toen ik winx club kende meteen allerlei boeken over de natuur gezen
En alles over jou 1. In seizoen 1 kwamen de bloemen stille xarniforniuxen en de vrolijke gladiolus in voor 2. Jij bent heel erg slim 3. Je bent lief 4. Ik vindt je ssssssuuuuuuuuppppppperccccccccooooooooooollllllll en als laatste mijn naam is Rochelle 2de ryleigh 3e Daniëlle 4de libelle 5de Flora

Gewenste Oplossing:

Ik heet Rochelle 2de ryleigh 3de Daniëlle 4de libelle 5de Flora ik vind je
Sssssssssuuuuuuuuupppppppeeeeerrrrcccccoooollllllll
FLORA

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nickelodeon

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nickelodeon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM