Klacht: Reclameprijzen niet in kassa

Dierenvriend58 op 21 november 2022 over Nettorama in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nettorama
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 21 november 2022

Een klant van Nettorama in Nieuwegein meldt dat er gedurende drie weken achtereenvolgens verkeerde prijzen in de kassa zijn geregistreerd, met een verschil van € 4,30 op een totaalbedrag van € 42. De klant ervaart dit als een probleem dat nonchalant wordt behandeld door de winkel, die aangeeft dat de oorzaak bij het hoofdkantoor ligt. De klant waarschuwt andere klanten om hun bon goed na te kijken.

Mijn Klacht:

Bij Nettorama nieuwegein heeft nu 3 weken achter elkaar niet de goede prijzen in de kassa. De laatste 3 weken kijk ik gelijk de bon na en is er elke week een verschil in mijn nadeel. Vandaag zelfs
€ 4,30. Mijn totaal aan boodschappen was 42 euro, dus verschil is 10%! Er wordt nonchalant over gedaan want het ligt aan het hoofdkantoor, niet bij de winkel zelf. Ik kan zondag al de folder van hun bekijken voor de volgende week, maar het hoofdkantoor is maandag nog niet zover dat ze de reclameprijzen in de kassa kunnen zetten. VOOR ALLE KLANTEN:KIJK JE BON GOED NA!

Gewenste Oplossing:

Goede prijzen in de kassa, op tijd ingevoerd door hoofdkantoor

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nettorama

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nettorama nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Dierenvriend58
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer