Klacht: Oude ‘vers’ afgebakken croissants

Jasper H. op 08 januari 2017 over Nettorama in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Nettorama
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 8 januari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ben vandaag naar de Nettorama geweest in Echt, en ze zijn sindsdien open op zondag van 10.00 tot 18.00. Ik met mijn goede humeur die kant opgegaan. Kom ik bij een half- lege broodjes counter waarvan de andere helft in een oude winkelwagen ligt. Begin ik 4 croissants uit het schap te pakken. De medewerkster keek mij verbaasd aan en ik kneep even in de croissants omdat ze niet ect vers leken. Na even vragen ze ze: “Euuuuh, nee deze zijn van gisteren”. Ik leg de croissants daarop terug. Ze zei er nog even achteraan: “Over drie minuten zijn de broodjes en croissants klaar”. Na 10 minuten komt een of andere assistent manager aangelopen, en haalt de keizerbroodjes uit de oven.
Hij pakt er één van het rek af, en vraagt aan de medewerkster: “Hoelang heb je ze erin gedaan”. Waarop zei antwoorde: “Gewoon”. Na even aankijken waren de keizerbroodjes veel te bruin (bijna aangebrand). Hierna ben ik maar gewoon naar huis gegaan, want er werdt niks met mij gecommuniceerd. Ook al zijn jullie een low-budget supermarkt, een beetje klantvriendelijkheid kan er we vanaf, toch?

Gewenste Oplossing:

Niet.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nettorama

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nettorama nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer