Mijn Klacht:
mijn netlogprofiel desert_rat werd geblokeerd en netlog gaf als reden op dat mijn berichten strookten met de gedragscode.
het enige dat ik deed was mensen verwittigen dat er naakt fotos van hen te vinden waren op andere sites waarbij ik hen de vraag stelde of zij daar weet van hadden…..zie die sitte http://public.fotki.com/2730/x-20/ op die site kan men zelfs reacties plaatsen en staat er een tellertje op elke foto van hoe vaak die foto bekeken werd….men kan die fotos ook kopen.
er waren reeds mensen die verbaasd reageerden toen ik hen dit melde en ook die link doorstuurde…..
volgens netlog strookt die melding met de gedragscode, dat de persoon dat die site beheert ook een netlogprofiel heeft en alzo misbruikt maakt en de privacy van mensen die een choot bij hem doen daar ligt netlog niet van wakker, nee, iemand die dit in persoonlijk bericht aan de personen in kwestie laat weten zodat zij de nodige stappen kunen ondernemen word geblokt.
Gewenste Oplossing:
ik zal enkel tevreden zijn als ik mijn profiel terug krijg en dat de persoon die mij blokte zwaar gesanktioneerd word want die belet dat onwetenden verder naakt tentoongesteld worden door hun eigen leden.

