Klacht: Onmiddelijk verwijderen oud account!

Ellentje84 op 16 maart 2017 over Netlog in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 16 maart 2017
Reactie van het bedrijf:

Goedemiddag, Bedankt voor je bericht. Ik heb jouw account na grondig zoeken kunnen terugvinden en ik heb het meteen voor je verwijderd. Als je gegevens verwijderd werden uit onze directory, maar nog steeds op te vragen zijn via een zoekmachine...

Bedrijf Netlog
Categorie Datingsites
Status Opgelost
Datum 16 maart 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste,

Mijn oud account, dat dateert van toen ik 17 was, ik ben ondertussen 32, staat nog steeds actief. Ik wil dit z.s.m. verwijderd hebben. Via Google is dit na opzoeken van mijn naam nog zichtbaar.

http://nl.netlog.com/meuteke

Ik heb geen idee van wachtwoord en dit emailadres bestaat ook al lang niet meer. Ik heb hen reeds twee mails gestuurd, zonder reactive. Graag asap verwijderen van mijn oud account!

Mvg,
Ellen

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ls mijn oud account gedesaciveerd is en niet meer zichtbaar is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Netlog

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Netlog in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Netlog een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Netlog

Heeft op 16 maart 2017 om 16:54 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemiddag,

Bedankt voor je bericht. Ik heb jouw account na grondig zoeken kunnen terugvinden en ik heb het meteen voor je verwijderd.

Als je gegevens verwijderd werden uit onze directory, maar nog steeds op te vragen zijn via een zoekmachine (Google bijvoorbeeld), betekent dat dat je gegevens nog in de cache (= het tijdelijke geheugen) van die zoekmachine opgeslagen zijn. Je kan dus wachten tot de cache geüpdatet wordt of Google contacteren (en zeker ook vermelden dat de originele Netlog pagina verwijderd werd van de site). Je vindt hier meer informatie: http://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=nl&answer=1663637

Mochten we je verder ergens mee van dienst kunnen zijn, aarzel dan aub niet ons te contacteren via een mail naar [email protected] Fijne dag verder!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM